"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja mająca na celu "Celem operacji jest rozpoczęcie innowacyjnej działalności gospodarczej z zakresu geologii inżynierskiej i geotechniki poprzez zakup specjalistycznego sprzętu do momentu złożenia wniosku o płatność ostateczną" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania19.2 "Wspieranie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Utworzenie nowego przedsiębiorstwa, utworzenie miejsca pracy.

biuro@kogeo.pl 784 102 985

O Nas

KoGeo to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w zakresie Geologii Inżynieryjnej, Geotechniki i Hydrogeologii. Nasza kadra złożona jest z absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej (Geologia Inżynierska) i Politechniki Krakowskiej (Geotechnika, Budownictwo). Połączenie zdobytej wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie zapewnia sprawną realizację zadań geologicznych. Członkowie naszego zespołu posiadają uprawnienia geologiczne Ministra Środowiska kategorii V, VII, XI, XII, XIII.

Wszystkie opracowania wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami, ustawami i specyfikacjami technicznymi.

Wyróżniamy się:

  • perfekcjonizmem
  • rzetelnością
  • terminowością
  • jakością usług
  • konkurencyjnymi cenami
  • dbałością o klienta

Nasze usługi świadczymy głównie na obszarze południowej Polski, przede wszystkim w województwach: małopolskim, śląskim, podkarpackim oraz świętokrzyskim. Na potrzeby klienta istnieje również możliwość współpracy na terenie całej Polski.